1 / 5
Mongoose Bmx
8.000 МКД
02.07.2021 16:21

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Mongoose Bmx kako nov vozen nekolku meseci.
Moze da se vidi i isproba vo sekoe vreme.
Cena 8.000 denari

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Luka
Потврден огласувач
070385135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам