1 / 10
Audi A3 2.0
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2021 17:40

Пехчево / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba od posledniot redizajn na ovoj model ima odlicni performansi i mala potrosuvacka . Tel 070 326 186

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojco
Потврден огласувач
070326186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам