1 / 1
OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA SAMSUNG I HUAWEI!
18.000 МКД
30.03.2023 12:05

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA
SAMSUNG HUAWEI REDMI
KUPENI OD OPERATOR NEPTUN SETEC TEHNOMARKET
ISPLATA PO OTKUPNI CENI
OTKUP NA BUDJET TELEFONI DO 300 EVRA
OTKUPNI CENI NE PRODAZNI
PONUDI NA VIBER 077694696
SKOPJE BUTEL 1
VIBER 077 694 696
TELEFONSKI JAVUVANJA NA BROJ 076 962 109
076 962 109 076 962 109

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од:

Купи Добар Мобилен МК[Злате]
BUTEL 1
Потврден огласувач
077 694 696
076 972 109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам