1 / 3
Citroen c5 delovi
500 €
27.05.2022 08:17

Струга / Струга

Prodavam.delovi od Citroen c5 v6 2005 g motor I menjac nema prodadeni se benzin za povece informaci.na telefon.
070.522.689.
078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам