Baram Rabota
По Договор
02.07.2021 19:24

Ѓорче Петров / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram Rabota tovar istovar kako opst rabotnik 077624425

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Burhan
Потврден огласувач
77624425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам