1 / 2
Se prodava niva
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 00:53

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1124 m²

Тип на земјиште:

Останато

Nivata se naoga pred mrzenci pozadi Nar hotel.Do samata niva ima pat i moznost za struja i voda cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078299751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам