1 / 8
se prodava KUCA na Potok
35.000 €
04.08.2021 18:14

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

59 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

interesna ponuda vo AGENCIJA CHANAK

SE PRODAVA

stara kuca vo Tetovo vo naselbata Potok

RASPORED
-podrum
-prizemje

POVRSINA
-stan 52m2
-plac 59m2

za povekje informacii 078-271-777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

KAT OD KUKJA so potkrovje vo CAPCAKOVO SOKECE

65000 €

odlična kuca so mnogu golem dvor vo Centar

135000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам