ITNO BARAM RABOTA PONUDETE
109 МКД
03.07.2021 01:00

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota bilo koja oblast na rabota
Moze na Plata moze na dnevnica
Javete se ke se dogovorime za rabota
Tell 075455226

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Enko
Потврден огласувач
075455226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам