1 / 5
Lusteri
1.000 МКД
17.06.2022 17:24

Битола / Битола

Prodavam:
3 lusteri so dimenzi 50/16 stakleni
3 lusteri so dimenzi 30/20 stakleni
1000 parce

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075395079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам