1 / 7
Daewoo Tico Tiko
По Договор
25.09.2022 11:17

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

35 kw / 48 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

SAMO VO DELOVI IMA SE PRAKAM I PO KARGO
INF SAMO NA VIBER 077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам