1 / 5
SVETLO LED SO EFEKTI
30 €
Цената е фиксна
21.11.2022 17:05

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

7 PARCINA SVETLO LED SO EFEKTI vo tri boi so vgraden mikrofon i podesuvanje od mikseta

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам