1 / 8
Renoviran stan vo Resen
1 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2022 23:05

Ресен

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1981

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul. Josif Josifovski Zgr. 8

Prodavam kompletno renoviran stan vo Resen vo centarot na gradot.
Stanot se naogja na 4-ti kat.

Kontakt broj 071 900 625 Ljubin

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
078949612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам