1 / 9
Se prodava kuka
15.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 14:29

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

88 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Veles

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata.
Dva sprata so 4 sobi, ima ploci pomegu spratovite i pokrivot. kukata ima dvorno mesto , kazarnica (moze da se rusi da vleze kola vo dvorot) I malo odvoeno wc. Kukata se naoga kaj crkvata bogorodica so pristapen pat za kola traktor I sl.Kukata ima ostetena nadvoresna lesvica koja treba da se popravi.

Kukata moze da se kupu prazna ili so stvarite vo nea.

Moze i zamena za pomal stan do 50m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ile Lazov
Потврден огласувач
078434120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам