1 / 12
FIAT BRAVO 2007. (1.9 multijet 8v 120ks) servisna kniska
4.500 €
22.09.2021 12:24

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.11625

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


↘️ REG cela god.
↘️ 4 NOVI GUMI
↘️ 1.9 multijet 88kw 120ks

🔺 Servisna kniga
🔺 Zatemneti stakla so A-TEST
🔺 Klima - Ladi perfektno
🔺 Radio KENWOOD usb bluetooth tel
🔺Komandi na volan
🔺 Board kompijuter
🔺 Maglenki koi se palat na vrtenje volan
🔺 El stakla napred
🔺 El retrovizori
🔺 Servo city

🟤 Color SHAMPAJN zlatesta

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MR
Потврден огласувач
078426909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам