1 / 9
City Star germanski toçak
100 €
Цената не е фиксна
14.12.2022 12:05

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Tocakot e donesen od Belgia.
Kvalitetna i e vo perfektna sostojba... se vozi kako limuzina...!!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dzeladin
Потврден огласувач
071356709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам