1 / 6
Kukja 80m2 vo centarot na Valandovo
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2021 16:43

Валандово

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

6 noemvri 33

Kukja 80 m2 stara, no nekolku pati renovirana, so fasada 2019, aluminium ski prozori I vrati na 1 kat.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078668715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам