1 / 3
Kuka do policija
1 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 07:38

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

12

Квадратура:

380 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

18 Noemvri 35

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana na dva sprata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ranko
Heisto tatarcev
Потврден огласувач
070251052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам