1 / 7
Iznajmuvam stan pomedju Riviera i Palas
1 €
28.04.2023 10:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kuzman Josifoski_Pitu

Stanot e pomedju hotel Riviera i Palas ,so prekrasen pogled na ezeroto i stariot grad.Stanot e nov so bracen krevet i ekstra krevet na spustanje idealen za semejstvo ili par.Kompletno e namesten so kupatilo ,kujna(kompletno opremena) golema terasa,lcd,klima,grejni tela,.Ima i parking pred zgradata.Se iznajmuva turisticki.Minimum 3 nocevanja.Cena po dogovor..
Informacii na 075207000

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

aleksandar
Потврден огласувач
070263450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам