1 / 3
Се продава плац во Злокуќани од 4000 м2
150 €
03.07.2021 19:29

Карпош / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно


Се продава плац во Злокуќани со површина од 4000 м2 со дозвола за градба за здравствена установа.
Цена 150 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам