1 / 2
Се продава куќа на патот кон Попова Шапка
По Договор
03.07.2021 20:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа на патот кон Попова Шапка.
Куќата има 4 спални соби, 2 купатила, дневна соба, кујна, трпезарија, 2 подруми и две гаражи.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам