1 / 6
PEUGEOT 1007 1.6 16V
2.500 €
30.04.2022 18:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

1007

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba napraven e mal servis dve novi predni gumi klimatronik elektrika full oprema registrirano .Pogodno e za pocetnici malo gradsko vozilo za poveke info 078-271-061 vo slucaj da ne sum dostapen barajte na whats app ili viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dzonka
Потврден огласувач
078271061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам