1 / 3
Poluprikolka platforma
1 €
11.06.2022 17:03

Богданци / Гевгелија

Poluprikolka trailor platforma, vo super sostojba, registrirana do oktomvri.
070446432

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
070313141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам