1 / 8
Yamaha R6
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2021 09:52

Могила / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

R6

Километри:

50000

Se prodava yamaha r6 2001god
Servisiran smeneto maslo motorex smeneti lanec dzvezdi predna zadna pred 1 sezona zadni plocki dobri gumi motorot e pali vozi
Motorot e so bg dokumenti
Cena 2000e ne e fix
Tel. 075-845-943

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075845943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам