1 / 2
Se prodava auspuh za Aprilia Sr50 2021
4.000 МКД
25.07.2022 16:26

Битола / Битола

Auspuh od nova Aprilia Sr50. Izvaden na pominati 500km pri prv servis
Korostete go ovaj Mobilen br. 072 243 023

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Ауспуси - Оска

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
071263213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам