1 / 7
KAT OD KUKJA so potkrovje vo CAPCAKOVO SOKECE
65.000 €
05.08.2021 16:38

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

63 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

.

>>>TOP PONUDA vo AGENCIJA CHANAK<<<

SE PRODAVA!!!

Kat od kukja so potkrovje so povrsina od 63 m2. Ima dve spalni, dodeka tretata e vo potkrovjeto. Golema dnevna so kujna i trpezarija.


RASPORED:
-kat
-potkovje

LOKACIJA:
Capcakovo Sokace

Za povekje informacii 078271777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Fenomenalna kuća so dva posebni vleza kaj stara gradinka

359999 €

eftina kuca sproti BOLNICA vo Tetovo

125000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам