1 / 3
Prodavam maski velosiped Max odlicno socuvan
20 €
Цената не е фиксна
27.11.2022 12:01

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Prodavam maski tocak Max odlicno socuvan.
Samo na ovoj broj 078 526 876

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Cane
Потврден огласувач
076475726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам