1 / 4
Vintage Bianchi Road Bike
15.000 МКД
11.09.2021 11:00

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Велосипедот е целосно реставриран исправен.
Shimano 600
3ttt Competizione
Нова металик боја
Нови бандажи KryptonX
Нови гуми

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070351116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам