1 / 10
Se prodava Kuca vo Tetovo
1 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 11:08

Тетово / Тетово

Број на соби:

12

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tetovo

Se prodava odlicna kuca vo Drenovec Tetovo
400m2 stanben prostor plus dvor okolu 380 m2
poseduva site dokumentacii
cena po dogovor
kontakt 071224065

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

S J
Потврден огласувач
078224954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам