1 / 3
SILVERCREST - Тостер
1.500 МКД
Цената е фиксна
04.07.2021 17:56

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

- Функции: функција за одмрзнување, загревање и запирање.
- Потрошувачка на енергија: 800 W
- Регулатор на Браунинг: 6 нивоа

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Doni
Потврден огласувач
075200935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам