1 / 6
Alhambra 2C
9.000 МКД
13.09.2022 08:50

Штип / Штип

Klasicna gitara Alhambra 2C
Класична гитара Алхамбра 2Ц

Со гитарата следуваат квалитетна торбица и резерва жици D'Addario.

Кристијан:
078409465

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078409465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам