1 / 12
TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO
149.500 €
Цената не е фиксна
30.10.2022 07:43

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

UL: GOCE DELCEV

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo
Kukjata e polurenovirana i e pogodna za ziveenje.

Kukjata e na dva sprata od koi sekoj po 100m2 + pomala kukja od 51m2 + dvor od 100m2.

Za poveke informacii:

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам