1 / 5
Се продава Citroen
1.500 €
05.07.2021 09:03

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Citroen xsara picasso 2000 год.
2.0 HDI 90 ks
Vo dobra vozna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Никола Ковачев
Потврден огласувач
078200306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам