1 / 5
Se prodava stan so pogled na ezero
900 €
05.07.2021 09:12

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stanovi vo Struga so neprecen pogled na ezero,prva linija.Stanovite se so orientacija jugozapad I Ima kvadraturi od 67-105m2, na 4ti I 5-ti sprat so lift-nevseleni.
Cena I poveke info na tel.077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам