1 / 4
Реверзно Осмозен Систем за под садопер
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.10.2021 11:49

Аеродром / Скопје

Петостепен Реверзно Осмозен Систем со пумпа, трансформатор, 2 х мембрани со голем капацитет и метален сталак. Не зафаќа простор, а прочистува голема количина на вода 380GPD = 1440 литри на ден (при 5 бари)-
Oтстранува: хлор, бигор, азбест, ураниум, хром, олово, бакар, жива и други тешки загадувачи .
Системот има нов канистер за вода

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од:

Lile
Потврден огласувач
076448296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам