1 / 11
Se prodava Reno Clio.
1.450 €
05.07.2021 11:32

Пехчево / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo dobra sostojba napraven e golem i mal servis.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам