1 / 1
ICE WIZARD - COOLING PAD GCP-29
1.299 МКД
29.07.2021 11:26

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟢ICE WIZARD - COOLING PAD GCP-29

🔵За лаптопи до 17,3 “
🔵5 вградени вентилатори (4 x 140 mm, 1 x 70 mm)
🔵Црвенo LED светло
🔵Две прилагодливи поставки за висина.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

𝐇𝐏 𝟐𝟕𝐟 𝟒𝐊 𝐔𝐥𝐭𝐫𝐚-𝐇𝐃 (𝟐𝟕" )

18990 МКД

СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам