1 / 1
FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO
900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 15:00

Струга / Струга

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078368288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам