1 / 1
COOLING PAD CP-12
750 МКД
05.07.2021 13:41

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟥COOLING PAD CP-12

✅За лаптопи со големина на екран до: 17,3 "
✅Вентилатор: 130 mm (сина LED)
✅Брзина на вентилаторот: 800 - 1200 +/- 10% вртежи во минута
✅Време на траење на вентилаторот: 40000 часа.
✅Проток на воздух: 53 CFM (максимум)
✅Нивоа на бучава: 15 dBA (мин)
✅Агол: 6,5 ° - 45 ° (5 позиции)
✅USB-центар: 2 порти
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Printeri Laserski HP LASERJET PRO M15A

3690 МКД

COUGAR - STEREO SPEAKERS

749 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам