1 / 5
GILERA GP 800
5.800 €
Цената не е фиксна
05.07.2021 13:58

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

GP 800

Километри:

5000

Направен комплетен сервис, регистриран. Возен е само две сезони.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
071418848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам