1 / 11
ELEKTRICEN SKUTER
650 €
Цената е фиксна
699 €
Денес 13:00

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Sila na motor 220W
Max brzina 25-30km/h
Bateria do 40km
Nov - 6 meseci Garancija

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070449995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам