1 / 9
Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови
2 €
07.08.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

◇Рушење на:
○Преградни ѕидови ○Скали
○Столбови ○Тераси ○Стази
○Кровови ○Настрешници
○Гаражи ○ Огради


◇Сечење на непотребни дрва, без опасност за оштетување на   материјален имот : ●Фасада ●Кров ●Автомобил◇Вадење на секакви подови :
■Кошулица ■Плочки ■Паркет
■Ламинат ■Камен  ■ Бетон


◇Отварање на бетонски врати и  пробивање секаков вид отвори.

☆☆☆Чистење/Уредување
●Чистење на секаков вид дворови
●Косење на трева со тример
●Чистење на непотребни стари работи
●Носиме хумусна или обична земја за во двор или за потполнување
●Рамнење  дворови
●Вибрирање со жаба
●Тампонирање секакви објекти


☆ Услугите вклучуваат:

°Припрема на површината за работење
°Заштита на просторот во кој ќе се работи
°Чистење на просторот
°Работиме со сопствен превоз


•За повеќе информации контактирајте не на телефонскиот број⬇️⬇️⬇️


📲📲📲 078364705 Стефан

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

SS Inzenering 2000
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам