издавам гарсонњера во центар на Охрид
25 €
01.10.2022 12:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Даме Груев 12

Издавам гарсонњера

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gjoko
,,Мирче Ацев ,,33а 1/8
Потврден огласувач
070888174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам