Renovirana kuca so lokal
По Договор
05.07.2021 19:41

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

175 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Kuca blizu Med.Centar

Se prodava kuca blizu Med.Centar, na glavnata ulica sto vodi prema raskrsnicata kaj AMD - za registracija na vozila. Kucata raspolaga so ubav i golem lokal na prizemjeto od 73 m2, 2 kata i ubavo potkrovje kako komforen stanben prostor so orientacija na sonceva strana. Isto taka ima i golem podrum, i 3 parking mesta ispred kucata. Pozadi kuca ima ubavo sreden mal dvor. Cena 245.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам