1 / 4
Плац во близина на ресторант Сирач - 2273м2
220 €
05.07.2021 20:39

Тетово / Тетово

Квадратура:

2273 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац на улица 159 во близина на ресторант Сирач кај касарна. Цената изнесува 220еур на квадрат.

Повеќе информации и контакт на 075590952

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Parcela
Потврден огласувач
075590952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам