1 / 12
Деловен простор (стовариште)
1 €
26.09.2022 13:59

Кисела Вода / Скопје

Се издава деловен простор на бул.„Борис Трајковски“ 40а, влез од главната улица до ресторанот Везилка. Моментално стопанисува како стовариште за сува оградња. Може да се употреби за различни намени. Објектот има 3 канцеларии, магацински простор од CCA 350 квадрата, плац 800 м2, со сите HTZ и PPZ дозволи. За информации контакт телефон: 071 336 908

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Rifko
Потврден огласувач
071336908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам