1 / 12
NISSAN PIXO 1.0 I KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA
3.850 €
22.07.2021 12:21

Гостивар / Гостивар

Марка:

Nissan

Модел:

Pixo

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.11.2011
KILOMETRI 149.000
MOTOR 1.0 BENZIN 50 KW - 68 KS
5 STEPEN MENUELEN MENUVAC
OD OPREM IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA STAKLA
VOZILOTO EKSTRA SACUVANO SO IDEALEN MOTOR,BE2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBAZ NIKAKVI ZABELESKI
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам