1 / 12
VW GOLF 6 2.0 TDI UVOZ OD SVJCARIA
7.550 €
22.07.2021 12:21

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

UVEZENO OD SVAJCARIA
SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.11.2009
MOTOR 2.0 TDI 81 KW - 110 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам