1 / 4
Jamo BX 150 odlicna sostojba
10.000 МКД
Цената е фиксна
05.07.2021 22:03

Неготино / Неготино

Se prodavaat super socuvani...drveni kutii bas 10 inchi pozlateni tranzistorski konektori od moja licna kolekcija zvuk neverojaten

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
074605124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам