1 / 3
Se prodava garsonjera
18.000 €
06.07.2021 11:49

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

29 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera vo povrsina od 29 m2 na prizemje vo Struga,Kaj stara avtobuska pozadi FON Univerzitetot.So posebno kupatilo I kujna.Cena 18.000 evra.
Poveke info na tel 077 815 161. 077969012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам