1 / 5
seat ibiza 1.4tdi
3.100 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
3.300 €
22.07.2021 12:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

58 kw / 79 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

seat ibiza 1.4tdi 80ks 2008g servisirana reristrirana so klima servo prozori na dugme maglenki fabricko radio cd so komandi na volan novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stevo
Потврден огласувач
078353659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам